יאיר סהר

פסיכולוג (MA פסיכולוגיה קלינית)

אני יאיר, ואני ממש שמח על ההזדמנות לסייע לכם להוביל לשינה טובה ומיטיבה אצלכם בבית!

אני אב מאושר לשני מקסימים, אלה וגור, ובן זוג מאושר לא פחות לדנה.

הרקע האקדמי שלי הוא בפסיכולוגיה (פס' קלינית MA).
עוסק בהורות מזה כעשור, אבל עסוק בהורות ובחוויה ההורית-משפחתית מאז שאני זוכר את עצמי.
בצעירותי הושפעתי מאוד מתפיסות ותיאוריות התנהגותיות שמבוססות על ראיית העמדה ההורית כסמכות שמתגמלת על התנהגות חיובית. אולם ככל שהעמקתי הבנתי שהגישה ההורית שאני מכוון אליה מבוססת על הובלה אחראית ורגישה לילדים. כזאת שמתמקדת במתן יחס חיובי ומיטיב באופן בלתי מתפשר. יחס שמחזק את הקשר, ההיקשרות, והתקשורת עם הילדים.

בעבודתי בקליניקה אני מסייע להורים במגוון סוגיות ואתגרים הקשורים לחוויה ההורית-משפחתית, ובשנים האחרונות אני פועל להוביל להנגשה של מידע מקצועי ואחראי בנושא השינה, אחת הסוגיות המאתגרות בשנות החיים הראשונות, אם לא המאתגרת ביותר.

אני מאמין שכל אחד ואחת מכם יכולים לעשות שימוש מושכל במידע שתקבלו בסדנה בסדנה, כדי להוביל לשיפור משמעותי במאפייני השינה של התינוקות שלכם, לטובתם ולטובת כל בני המשפחה.
אז בואו נעשה את זה יחד!

מרים נסרי

עובדת סוציאלית ויזמת פרוייקטים חברתיים

שמי מרים, אמא של רונה ואדר , נשואה לערן.
אני עובדת סוציאלית בהכשרתי, תפקיד המלווה אותי מאז שאני זוכרת את עצמי.
זכיתי להקים לא מעט מיזמים חברתיים ולגעת בחייהם של אנשים רבים בכלל ושל נשים בפרט. הקמתי את המיזם האחרון שלי, עלמה - מרכז אונליין מקצועי לאישה, לפני כשנתיים, כאשר החזון שלי היה לאפשר לכל אישה ותא משפחתי, לקבל תמיכה מקצועית נגישה ואיכותית.
במסגרת הקהילה המקצועית שהקמתי בפייסבוק נשים יכולות לקבל תמיכה מקצועית ממיטב המומחים, ביניהם: פיזיותרפיסטיות, רופאים, עובדות סוציאליות, אחיות, יועצות הנקה, תזונאיות ועוד.


אז איך מתחום בריאות האישה מצאתי את עצמי עם יאיר בהדרכת שינה?
אתגר השינה היה חלק בלתי נפרד מחיי לאורך השנה הראשונה של רונה. אני בעיקר זוכרת תחושה של המון חוסר ביטחון, קושי לשמוע את הביקורת הסביבתית לנושא השינה והרבה (הרבה) תחושות אשם. לשמחתי, הצלחתי לפלס לרונה ולי את הדרך שהייתה הכי נכונה לנו. למדתי מטעויות וידעתי לא לחזור עליהם שוב עם לידתו של בני, אדר.

החיבור המוצלח עם יאיר התאפשר והתמשש בזכות החזון המשותף לייצר מעטפת מקצועית ואיכותית נוחה ונגישה לכל הורה.

אני מאמינה גדולה שהכוח לשינוי אמיתי בחיינו מגיע מאיתנו והמפתח להצלחה הוא האמונה שלנו בעצמנו.